מודעות

המדריך המלא לקניית טבעות אירוסין

  יש גברים שאומרים שחששו מתגובת בחירתן ליבן לגבי טבעת האירוסין יותר מאשר הסיכוי לשמוע לא. למרות שהרגע הזה מלווה תמיד בהתרגשות, יש מצבים בהם החתנים המיועדים יעדיפו לתת את זכות הבחירה למישהו אחר, אפילו לכלה, מאשר לבחור. אז בין אם אתם מהמפתיעים או החוששים, הנה המדריך המלא לקניית טבעת אירוסין.

  שלב 1: נערכים מבחינת זמנים

  כמה שזה נשמע מופרך, יש להיערך לקניית טבעת אירוסין מבחינת זמן. אם יש לכם תאריך מסוים בו אתם מתכוונים לשלוף את ההצעה כמו יומולדת או יום שנה למשל, קחו בחשבון שאולי ייקח לכם זמן למצוא את ה-טבעת המושלמת והנכונה. הזמן הסביר הוא לפחות חודש שמקנה לכם סקר שוק, התרשמות והתייעצות.

  שלב 2: מתייחסים לאופי של הכלה

  אם תהיתם למה יש כזה מגוון עצום של טבעות, התשובה ברורה – לכל כלה האופי, התכונות וההעדפות שלה. יש שיאהבו זהב צהוב לעומת לבן, יהלום גדול או קטן, עיצוב גרנדיוזי או סולידי וקלאסי, סגנון מודרני לעומת עתיק, אין סוף! הבחירה המתאימה תהיה בהתאם להכרות עם הכלה ורמזים לכך ניתן למצוא לפי איך היא מתלבשת ומה הסטייל האופנתי שלה.

  של 3: לוקחים בחשבון את גוון העור

  אם מדובר בבחורה שממש לא בקטע של תכשיטים, לפני קניית טבעות אירוסין, כדאי לקחת בחשבון את צבע העור ולהתאים לו את הגוון, הגודל והסגנון של הטבעת. לשזופות – שחומות עור למשל תתאים טבעת בגוון זהב צהוב שתבלוט על האצבע ולא תיבלע. לעומת זאת, את האצבע של כלה בעלת גוון עור בהיר תהלום טבעת בגוון זהב לבן שתשלב בהרמוניה עם הטון.

  שלב 4: פונים לעזרה מקרבה ראשונה

  עברתם כבר עשרות חנויות, וירטואליות ואמיתיות ואתם לא יודעים במה לבחור. שניה לפני שאתם הורסים לה את ההצעה בהפתעה ונותנים לה את כרטיס האשראי כדי שתשבור את הראש בעצמה - עצרו! למה לא לרתום למשימה את הנשים בחייה שמכירות את הטעם שלה? נתקעתם? בשביל מה יש אמא, אחיות וחברה טובה?

  חתן יקר, כדאי לשים לב לרמזים מצד הבחורה שלך, במיוחד כשהיא מדפדפת במגזינים ונעצרת על מודעת של חברת תכשיטים, או במקרה שחברה משותפת קיבלה הצעה, תשאל את המיועדת שלך מה דעתה על הטבעת כדי לבדוק את כיוון הבחירה.

  &n

נסו גם: