מודעות

טבעות אירוסין

  טבעות אירוסין מוענקות לרוב במהלך הטקס המסורתי בו מציע החתן לעתיד הצעת נישואין לאהובתו.
  מדובר בטקס קדום בו כורתים זוג אוהבים ברית עולם האחד עם השניה, במעמד מרגש, אינטימי או משפחתי. טבעות אירוסין, במשמעותן הקלאסית, נענדות ביד שמאל, על הקמיצה, ותפקידן לסמל הצהרת שייכות וכוונות, כאשר האשה אשר עונדת את הטבעת, כמו אומרת ללא מילים, שהיא אסורה על כל אדם אחר, ומחוייבת בברית נישואין קרובה, עם בחיר ליבה.
  טבעות אירוסין לא קל ופשוט לבחור. ישנן טבעות בדרגות יוקרה שונות, מגוון התכשיטים הוא עצום, ומלבד החנויות הרבות גם מעצבי תכשיטים מציגים אותן לראווה בכל עת. ניתן גם שלא להתפתות ולרכוש טבעות אירוסין במהלך שיטוט בחנויות השונות, אלא לתכנן את עיצובן המיוחד ביחד עם המעצבים, בבחירה והזמנה אישית.
  מחירי טבעות אירוסין דומים למחירי טבעות נישואין, וניתן להשקיע ולרכוש טבעת בכל סדר גודל ומחיר. טעם אישי משחק מן הסתם מרכיב משמעותי בבחירת הטבעת, שכן לא פעם מעדיפות נשים מסויימות דווקא זהב לבן, אשר צבעו דומה לכסף, ואינן מתרשמות כלל ממראה הזהב הצהוב.
  כך או כך, ניתן למצוא טבעות אירוסין עשויות זהב לבן, זהב אדום, זהב צהוב, או בשילוב של שלושת סוגי הזהב, בטבעת מיוחדת אחת. ניתן לרכוש גם טבעות יהלומים, טבעות מכסף טהור, או אפילו כזה המעורב במתכות נוספות, וכמובן, גם את הטבעות האהובות והיקרות מכל, טבעות אירוסין משובצות יהלום.
  מעצבי טבעות אירוסין ונישואין, נוהגים לא פעם לחרוט עבור לקוחותיהם, אמרות אהבה אישיות הנחקקות בתכשיט, ומעניקות לו ערך רגשי נוסף.
  טבעות אירוסין אהובות על נשים ברחבי העולם, וגם גברים רבים אשר אינם עורכים מסיבות אירוסין מסורתיות עם כלותיהן לעתיד, נוהגים להעניק להן במעמד הצעה, טבעות אירוסין.

נסו גם: