מודעות

צמידים

  צמידים, אותם אביזרים אופנתיים אשר מעטרים את פרק כף היד הנשית או הגברית, נחשבים כיום לפופולאריים במיוחד. ישנם מגוון סוגי צמידים בשוק המעצבים הפרטיים וגם פסי הייצור ההמוניים במפעלים ברחבי העולם, אינם פוסקים לרגע מהפקתם.
  צמידים נחשבים למתנה יוקרתית לאשה או לגבר, ועלותם עשוייה להתחיל בסכומים שווי נפש וכיס, ולהסתכם במיליוני שקלים.  
  ישנם צמידים פשוטים העשויים מחוטים מיוחדים בצבעים שונים, צמידים מגומי ומפלסטיק, אשר אהובים בעיקר על ילדות ונערות, ובעידננו הירוק- ישנם גם צמידים מחומרים ממחוזרים. אצל מעצבים מסויימים ניתן למצוא צמידים העשויים מניירות עיתון נוקשים אשר עוצבו ונצבעו בתום המלאכה, והם מעטרים את היד בצורה כה נפלאה כאילו ולא מדובר כלל בחומר גלם חסר ערך, שמן הסתם כבר נעשה בו שימוש בעבר.
  בשוק התכשיטים העצום, ניתן למצוא צמידים מנחושת, וצמידים בגדלים שונים העשויים מכסף או מזהב. כמו כן נחים על המדפים צמידים יוקרתיים בהם שזורים באופן חלקי או מלא, אבני חן יקרות, אשר מנצנצות לכל עבר. בחנויות הרבות והשונות ניתן לאתר בקלות צמידים עבים או דקיקים, צמידים הצמודים יותר אל פרק כף היד, או כאלו הזולגים מעט מטה, כאשר מהם מציץ בתחתית גם תליון קטן, עשוי כסף, זהב, או כל חומר אחר.
  אחד הסגנונות המיוחדים אשר אהובים מאוד בעת האחרונה, הוא 'צמידי טניס'. צמידים אלו עשויים רצועה דקה הצמודה לפרק כף היד, ועל כן שמם. בצמידים משובצים יהלומים רבים, שמספרם יכול להגיע אף למאה. צמידים פופלאריים נוספים הם צמידי פנינים מסוגים שונים, ואם מדובר בפנינים אמיתיות הריי שגם המחיר כמובן, בהתאם.
  צמידים אשר מעוצבים בהזמנה אישית, מאפשרים לקונים ביטוי אינדוודואלי ומשדרים את טעמם החופשי והאישי. צמידים יפים עשויים לשדרג כמעט כל הופעה, וזאת גם ללא תכשיטים נוספים, ולהפוך את העונדים אותם, לבעלי מראה עשיר, מיוחד, ומהודר.

נסו גם: