עגילי יהלומים

0
1927
עגילי יהלומים

עגילי יהלום הם מן העגילים הנפוצים ביותר וגם מן התכשיטים הנרכשים ביותר בעולם התכשיטים. תכשיט זה הפך מאוד פופולארי החל ממאות שנים אחורה, בעיקר בקרב המעמדים הגבוהים, אך כיום תוכלי לקנות עגילי יהלומים במחירים נוחים ולכל מטרה. עגיל יהלומים נפוץ מאוד בקרב כלות, כמו טבעות יהלומים. היהלום הוא הרבה פעמים הנושא בסיפורי אגדות ונסיכות והוא נחשב לאבן היוקרתית וזוהרת ביותר.

עגילי יהלומים – איך בוחרים?

עגילי יהלום הם לפני כל דבר אחר, תכשיט בפני עצמו. לכן, הצעד הראשון בבחירת עגיל יהלומים הוא בחירה של עגיל המעוצב בהתאם לטעם האישי שלכם. לכן, אם ראיתם מושק במיוחד מבחינת היהלומים המשבצים בו ועוד, ובכל זאת, אתם לא מתחברים למראה הסופי של העגיל, נסו להתמקד בדגם אחר ועזבו כרגע נתונים נוספים הקשורים לעגילי יהלומים שאתם מחפשים.

איך נקבע מחיר עבור עגילים מיהלום?

עגילי יהלומים הם יקרים ללא ספק. בכל זאת, ישנו טווח רחב ביותר של מחירים עבור עגילים איכותיים ואופנתיים. המחיר של עגיל יהלום, מורכב ממרכיבים רבים. קודם לכל, ישנה משמעות לגודל היהלומים שמשובצים בעגילים. יהלומים גדולים עולים בדרך יותר כסף. נוסף על כך, יש חשיבות רבה למלאכת השיבוץ עצמה. שימוש ביהלומים רבים וקטנים בשיבוץ שגובל באומנות מייקר כמובן את מחיר העגילים אך גם הופך את העגילים ליפים ומתוחכמים יותר. ישנם מרכיבים נוספים כמובן במחיר שנקבע עבור כל זוג עגילים.

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן