צמיד יהלומים

0
2397
צמיד יהלומים

צמיד יהלומים הינו תכשיט כדאי ביותר. מדובר בצמיד בעל ערך מוסף על ידי שילוב של אבני יהלומים. את היהלום ניתן לשלב בצמיד בדרכים שונים. הרבה מאד פעמים, נבחרות לצורך שבוץ של צמיד יהלום דווקא אבני יהלום קטנות. עבודת השיבוץ שנעשית עם אבני יהלומים קטנים ורבים, מוסיפה רבות למראה הצמיד. צמיד יהלומים שמשובץ באופן הנכון, נראה אופנתי, יוקרתי ומהווה תכשיט מועדף בקרב נשים רבות.

היכולת לשבץ עשרות יהלומים על צמיד היא יכולת מרשימה, המציגה לראווה את יכולותיו של הצורף. צמיד יהלומים הוא תכשיט מאוד איכותי ויוקרתי ויכול להגיע לרמה של יצירת אומנות לכל דבר, גם אם לא למטרות ענידה. צמידי יהלום יכולים להיות משובצים גם באבני חן אחרות ונוספות, כמו אבני אודם (רובי) שנחשבים למאוד יוקרתיים, לפעמים אף יותר מיהלומים.

צמיד יכול להיות מתנה נהדרת גם לגבר וגם לאישה. אם החלטתם לקנות צמידי יהלומים במתנה, כדאי לבחון היטב את טעמו של מקבל הצמיד, כי עיצובי הצמידים ממלאים עולם ומלואו וכל אחד יעדיף משהו אחר. אצל אנבינדר תמצאו מבחר מרהיב של צמידים שיתאימו לכל אחד.

איך בוחרים צמיד יהלום?

כפי שהוזכר בתחילה, ערך היהלום נקבע על מי מספר קריטריונים. כמו כן, צמידי יהלומים מוערכים גם על פי העבודה שנעשתה כדי לעצב אותם וערכם הכספי נקבע גם לפי השיבוץ של האבנים וכדומה. כדי לדעת שאתם משלמים עבור הצמיד סכום ראוי אך לא מופרז, כדאי להיעזר בגורם חיצוני שיודע כיצד להעריך כל תכשיט יהלום.

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן