שעוני יוקרה

0
2126
שעוני יוקרה

שעון כתכשיט חשוב למלתחה – בעבר שעון היה כלי פונקציונאלי להצגת השעה, היום הוא תכשיט הנועד בעיקר לקישוט היד.

אמנם המטרה העיקרית של שעונים הם מדידת זמן והצגתו, אך יותר ויותר סגנונות היום מציעים הטבות נוספות. ישנם שעונים שיש להם מצפן או מחשבים קטנים, שעון שמציג תאריך או עמיד למים.

שעונים רבים הגדילו את היכולות שלהם מעל ומעבר לטכנולוגיה העדכנית ובנויים להחזיק מעמד לעד. דוגמא לשעונים אלו הם שעוני יוקרה, שאינם רק פונקציונליים, אלא באותו זמן הם תוספת נפלאה לקולקציית התכשיטים שלכם.

במשך הזמן הפך השעון לסמל סטטוס של אדם המעיד על רמת חיים. שעונים ממותגים כגון רולקס, קרטייה ואחרים נוצרו לדרוש תשומת לב כלפי פרק כף היד, ולעורר כבוד והערצה מיידית ללובש. בעליהם של שעוני היוקרה מרגישים גאים ומתוחכמים עם התכשיט על ידם.

רכישת שעון יוקרתי דורשת הרבה השקעה.

חשוב להבין את ההבדל בין המחיר לפונקציונליות השונה משעון ושעון. כמו כן יש לבחור את המותגים הזמינים לטעמך האישי, כפי שתעשו עם רכישת תכשיטים לאוסף שלכם.

יש שעון אנלוגי ושעון דיגיטלי. לדוגמא שעון אוטומטי פועל על ידי תנועה של פרק כף היד ויפסיק לתקתק כאשר דומם, ויחזור לפעולה עם תחושה של רעד. מצד שני שעון קוורץ פועל על סוללות, פונקציה אשר מוזילה את ערכו.

שעוני יוקרה מיוצרים כיום במבחר של חומרים זמינים, זהה למבחר סוגי התכשיטים בשוק.

ניתן לבחור שעון אשר עשוי מפלטינה, זהב, כסף או שילוב של השניים. ניתן למצוא שעונים אשר משובצים ביהלומים, פנינים או מבחר אבני חן.

בנוסף ניתן היום למצוא שעונים במגוון רחב של צבעים. השעונים הקונבינציונאלים מיוצרים בצבעי זהב, כסף, לבן ושחור. יחד עם זאת ניתן למצוא שעונים בשלל צבעי הקשת: כחול, ירוק, אדום, ורוד, סגול או שילוב מעניין של מספר צבעים יחד. חשוב לבחור את הצבע בקפידה. השעון הינו תכשיט לכל דבר, כמו צמיד או שרשרת, ולכן חשוב שיתאים לצבעים הכללים של מלתחתכם.

יתרון גדול של הוספת שעון לאוסף התכשיטים שלכם, היא תוספת פונקציונליות שכולנו זקוקים לה. יחד עם זאת חשוב לבחור את השעון הנכון המתאים לתקציב, לסגנון ולאישיות שלכם.

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן