אילו תכשיטי כסף מתאימים לנערות?

0
1583
אילו תכשיטי כסף מתאימים לנערות?

נערות הולכות ונראות יותר ויותר כמו נשים קטנות. הן מתאפרות, צועדות על עקבים ומטפחים טעם אופנתי. המרוץ אחרי תכתיבי אופנה וטרנדים, חיקוי של דוגמניות וסלבריטאים, גורמת לצעירות לאבד קצת מהמראה הצעיר והנאיבי שמתאים לגיל זה. כדאי לעודד נערות לטפח את ההופעה שלהן ולפתח טעם אישי משלהן. לפעמים התפקיד שלנו, אמהות או אחיות גדולות, הוא גם להראות להן את הדרך. הפעם ניתן לכם עצות לבחירת תכשיטי כסף שמתאימים לנערות.

  • שיקולי תקציב – בחירת תכשיטי כסף היא בחירה שמתאימה לכל כיס ועדיין אינה מתפשרת על איכות. מומלץ לוודא שהתכשיט עשוי כסף 925 שהוא הכסף האיכותי ביותר. לכסף יש צבע קלאסי שמתאים כל צבע ולכל סגנון לבוש כך שהתכשיט יהיה שימושי ולא 'ישכב' במגרה. בזכות מגוון העיצובים, צבע הכסף מתאים לנערות ולנשים בכל גיל – הוא אינו צעקני או זול וגם לא מוגזם לעולם.
  • עדינות זה שם המשחק – עיצובים עדינים הם העיצובים המתאימים לנערות, שרשראות כסף דקות עם תליונים צבעוניים, צמידי רגל דקים, טבעות כסף מעוטרות וכדומה. בקולקציה של רשת מגנוליה מוצגים מאות של דגמים ועיצובים עדינים המותאמים במיוחד לנערות. תוכלו למצוא בקולקציה זו שרשראות כסף עם תליונים בדוגמת לב, צמידי כסף שזורים באבני זכוכית מורנו, עגילי כסף עם נצנוצים צבעוניים של אבני חן או טבעות כסף מעוצבות שכל נערה תשמח לקבל. דוגמאות של לבבות, פרפרים ופרחים מאפיינים את התכשיטים המתאימים לנערות כמו גם שילוב של אבני חן בשלל צבעים עליזים כמו ורוד, סגול וכחול.
  • תכשיט זה יופי – אבל הוא בהחלט קשור גם לאופי.לכן, גם בבחירת תכשיטים לנערות, כדאי להתחשב באופי הייחודי של כל אחת. מקולקציה של 3,000 עיצובים לא קשה יהיה לבחור את העיצוב המיוחד שמתאים לנערה. אם זו נערה מסורתית ומאמינה, תוכלו לבחור לה תכשיט עם תליון כסף בדוגמת מגן דוד או מזוזה. לנערה הרוחנית תוכלו לבחור תכשיט כסף משובץ באבן טורקיז שידועה כמביאה מזל טוב ונחשבת לאבן מגנה. לנערה הסטייליסטית תוכלו להתאים תכשיטי כסף ארוכים ואופנתיים. לרוקיסטית – רביד עוד עם תליון כסף יהיה בחירה מצוינת.
  • לבחור איכות מתוך מבחר מתחדש – רשת מגנוליה מציגה באופן קבוע קולקציה של תכשיטי כסף בעיצובים צעירים ועדינים המתאימים לנערות. העיצובים שומרים על קו צעיר, צבעים שמחים וקלילים ודוגמאות אופנתיות. בקולקציה מבחר מגוון של שרשראות כסף עדינות עם תליונים קטנים, טבעות משובצות אבני חן וצמידי כסף ליד ולרגל. תמצאי בקולקציה מאות עיצובים ייחודיים ומקוריים שיכולים להתאים בדיוק לנערה בחטיבת הביניים או בתיכון: לגיל, לאישיות ולסגנון הלבוש.

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן